Darmowa nawigacja na android.

Kiedy musisz znaleźć drogę…

Kiedy jesteśmy zmuszeni dotrzeć w jakieś miejsce po raz pierwszy, możemy zdać się na szczęśliwy możliwość, wziąć pod pachę mapę albo, co chyba najpraktyczniejsze – oddać się w ręce nawigacji. W sklepach z elektroniką możemy wypatrzyć produkty najróżniejszych firm, w różnych przedziałach cenowych, proponujące mapy państw, kontynentów i świata. Wad zakupu takiej zabawki jest nieco. Po pierwsze i najważniejsze – kwota do zapłaty, która częstokroć skutecznie odpycha nas przed przeprowadzeniem nabytku. Po drugie – można przechodzić się pieszo lub jeździć rowerem z taką nawigacją w ręku, acz dziwnie by to wyglądało. Na szczęście, wyjście jest nieskomplikowane.

Nawigacja na telefon

Smartfonem dysponuje już chyba każdy, jednak nie każdy wie, że łatwym kliknięciem można przeistoczyć telefon w dobrej jakości narzędzie do nawigacji gps. Tutaj również mamy duże pole do manewru, z tym, że bardzo łatwo znaleźć aplikacje, które są darmowe. Musimy liczyć się z tym, że nie wszystkie mapy będą obowiązujące, a algorytmy mogą zawodzić przy bardzo wymyślnych trasach, jednak, jeśli nie jesteśmy zawodowymi kierowcami, gładko powinna nam wystarczyć taka opcja. Można również skusić się na wydanie płatną, acz czy sprawdza się efektywniej, może być kwestią dyskusji.

Dla każdego coś dobrego

Nawigacja android, bo o takich aplikacjach mowa może być również bardzo wygodna w czasie pieszych podróży. W końcu, telefon mamy zawsze pod ręką. Z pomocą nadciągają nam takie firmy, jak chociażby Google, która daje bardzo dobrą nawigację w postaci GoogleMaps. Acz to ewidentnie nie finał. Artykułów tego odmiany jest całe mnóstwo. Warto przytoczyć chociaż kilka, takich jak NaviExpert, Yanosik czy OsmAnd Mapy i Nawigacja. Nie tylko doprowadzą nas do końca trasy, ale ostrzegą przed radarami, patrolami policji, korkami i wypadkami. Funkcjonalnością praktycznie nie różnią się od tych nawigacji dostępnych w sklepie za grube pieniądze. A prawda jest taka, że niezależnie od tego, którą nawigację wybierzemy, zawsze może się zdarzyć, że aplikacja wyprowadzi nas w pole.

22. lipca 2014 by admin
Categories: Motoryzacja | Tags: , , , , , | Leave a comment

Leave a Reply

Required fields are marked *